Знижки від 300 грн - 5%, від 500 грн - 7%, від 1000 грн - 10%, від 2000 грн - 12%.

Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White

(Арт. 6126755803218)
Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White
В наявності
1 540грн

Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White Опис

Розумний власник для блогерів з датчиком руху, стабілізатором для Селфі 360 ° для зйомки особи і рухомих об'єктів. Може використовуватися як підставка для Селфі зі смартфонами з автоматичним відстеженням, фотозйомка Vlog Video.

Любите робити багато фото або знімати креативні відео? Ви блогер і багато часу приділяєте створенню креативного контенту? Або поруч немає помічника, який допоможе тримати штатив і натиснути на спуск?

Тоді цей продукт для Вас! Він спростить зйомку і заощадить час. Розумні держатель для телефона AirFace автоматично відстежує особи і об'єкти в русі, коли ви знімаєте відео або ведете пряму трансляцію. Розумні гаджет з поворотом на 360 ° допоможе створити профессіональниі відео-контент не звертаючись за допомогою оператора. Це ідеальниі помічник для створення своїх влоги, стрімів і іншого відео / фото контенту. Розумний держатель для телефона зможе розпізнати обличчя, обертається на 360 ° і автоматично розпізнає як людини, так і вихованця. Коли ви робите рух, розумний тримач для зйомки буде повертати ваш мобільний телефон до того місця, куди ви хочете піти, встановить позицію при зупинці і зробить знімки автоматично в фіксований час 3 секунди. Розумна підставка для смартфона AirFace відмінно підходить зйомки для лекцій, спортивних заходів, презентацій. Смарт держатель для телефона з легкістю зробить групові фотографії, записи відео для Tik Tok, Instagram, Facebook Live, Vlogging.

Девайс може відстежувати і знімати об'єкти в реальному часі, стежити за переміщенням об'єктів, наприклад, коли собака рухається, мобільний телефон також слід за собакою, І потім автоматично знімати. Перевага швидкого підключення по Bluetooth і використання з різними смартфонами на IOS або Android, Сумісність з iPhone iOS10.0 або новішим, і Android 8.1 або новішим. Спочатку завантажте програмне забезпечення APAI GENIE на свій мобільний телефон, без реєстрації, відкрийте APAI GENIE, потім включіть кнопку включення живлення і утримуйте кнопку включення живлення протягом 5 секунд, червоний індикатор позначить, що розумний власник включений. Увімкніть Bluetooth на вашому мобільному телефоні, а потім підключіться автоматично. Ви можете почати легко без складних навчальних програм.

Дотримуйтеся цих рекомендацій для використання: 1. Тримач для телефону з функцією відстеження 360 ° повинен використовуватися разом зі смартфоном. 2. Рекомендується використовувати одну сцену для кращого ефекту відстеження. 3. Не рухайте особа / об'єкт занадто швидко. 4. Поточна область відстеження - це видимий квадрат огляду смартфона.

Мітки: Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White, 6126755803218, Тримачі

Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White Характеристики

Цвет
Цвет
Материал
Інформація про товар
Арт. 6126755803218

Тримач телефону 360 ° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White Відгуки

Написати відгук

Напишіть свій відгук та отримайте купон на знижку

Нові надходження