Чохли на Microsoft Surface Pro X 13 2021

Напевно ви знаєте, що нові макбуки недавно почали випускатись на процесорі власного виробництва, а ось Microsoft здійснив це ще в торік, коли випустив Surface Pro Х. Цього року компанія представила нову модель. Пристрої відрізняються сучасним дизайном, підтримкою lte, тонким корпусом і ще багато чим, порівняно з торішньою моделлю. Зміни незначні, але все-таки Windows 10 на цих моделях став працювати значно краще і нас навіть чекає версія емуляції 64-бітних додатків. Що стосується загальних досягнень Windows 10, то нові моделі процесора ARM-SQ2 від Qualcomm створені на базі Snapdragon 87 другого покоління і він має трохи вищу тактову частоту ніж минулорічні процесори, аде ось що прикро: ні вайфая, ні 5g він, на жаль, не підтримує (мабуть це через те що довелося б переробляти всю антенну систему), а це звичайно неприємно.

Але поговоримо про позитив — дизайн ні додати, ні відняти. З'явилося три нових кольори для клавіатур signature type: крижаній синій і червоний матовий. В них усіх є вбудований слот для Слімпен і зарядка, це звичайно дрібниці, але все одно приємно особливо для тих, кому хотілося різноманітності.

Функціонально чохол Microsoft Surface Pro X 13 2021 частково виконує сам пристрій, оскільки має відкидну панель, яка дозволяє фіксувати планшет під зручним кутом.

А от клавіатура для пристрою має є триступеневе підсвічування, великий скляний трекпад і кнопки натискати дуже зручно. В закритому положенні вона кріпиться до пристрою на магніти.

Крім того, штатний чохол для планшета Microsoft Surface Pro X 13 2021 має спеціальний слот для Microsoft Pen, де стилус не тільки зберігається, а ще й ховається, бо верхня панелька магнітиться до екрану, утворюючи зручний для набору кут і прикриваючи цю багатофункційну ручку.

Що стосується батареї, термін автономної роботи приблизно такий же як і в тому році, при рекомендованій яскравості він може працювати вісім з половиною годин, а при мінімальній яскравості навіть 10 годин. На максимумі можна вижити до 7 годин, хоч це звичайно не рекорд.

І, якщо розглядаємо живлення, важко оминути той факт, що штатний чохол для Microsoft Surface Pro X 13 2021 виконує функції не тільки клавіатури, а ще й зарядки, оскільки, під’єднавши живлення безпосередньо в клавіатуру, ви позбавляєтесь споглядання набридливих дротів, які стирчать з екрану.

При роботі з клавіатурою, буває дуже важливо мати повноцінний тач-пад і слід відмітити, що пропонований для Microsoft Surface Pro X 13 2021 чохол, в своєму конструктиві, відрізняється у безсумнівно кращий бік. І за відкликом, і за швидкодією. І за розміром цей тач-пад просто відмінний.

Керівник підрозділу Microsoft Office, стверджує що цей створений для технічного спеціаліста, або навіть мобільного професіонала, звучить як виверт маркетолога, але, по суті, це правда. Сьогодні величезна кількість людей потребують мобільності, але при цьому виконують роботу з високопродуктивними додатками, наприклад, microsoft office, outlook, one drive і так далі. Таким людям потрібно щось портативне, з хорошою батареєю, стилусом і підтримкою 4g. 2020 рік, як ви знаєте, багато змінив і тепер підтримкою lte вже користуються як для віддаленої роботи так і для ігор.

Bluetooth клавіатура з TouchPad для планшетів від 8 10 дюймів
695грн
В наявності Арт.: 1949
Час очікування в вимниному стані клавиатуры 30 днів. Час роботи 60 годин. Час зарядки 2-2..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)